Чи потрібно їсти «за двох»?
Під час вагітності перед організмом жінки постають складні завдання, тому здорове, збалансоване харчування дуже важливе. Адже дитина харчується через пуповину й повинна постійно отримувати поживні речовини.
Однак «їсти за двох» майбутня мама не повинна🙏🏻
Головне не кількість, а якість❗️ Харчування має давати організму якнайбільше різноманітних вітамінів і мінеральних речовин, а не калорій.
Ви можете їсти все, що бажаєте, але не забувати правильно розподіляти прийоми їжі протягом дня😉
Більш детально це питання ви завжди можете обговорити з вашим лікарем в “АІРМЕД”🤍
📍м. Одеса
вул. Космонавтів 11/13
