Хочу залишити відгук про чудовий плановий прийом в клініці. Огляд у лікарів Златової Ірини та Товмасян Еліни були просто чудовими. Охайні, чуйні, турботливі, дуже приємні та комфортні спеціалістки. Було ну дуже комфортно, безболісно, швиденько та професійно. Фейкові хвороби не приписували, на мілліард аналізів не відправляли, все чітко і по суті. Буду рекомендувати усім, залишилася дуже задоволена, дякую!
Скористайтеся формою для запису на прийом
