Температура у новонародженого!
Це досить значущий показник стану його здоров’я, тому вимагає особливої уваги з боку батьків малюка і педіатрів☝️
Вона може підвищуватися як від банального перегріву, так і від більш серйозних факторів:
🔸інфекційних хвороб
🔸або запального процесу в організмі
Нормальною температурою тіла новонародженого вважається:
✔️в паховій впадині від 36 до 37 С
✔️у прямій кишці – від 36,9 до 37,4 С
✔️в роті від 36,6 до 37,2 С
Варто пам’ятати, що кожен малюк унікальний, тому і показники нормальної температури тіла у кожного немовляти свої.
Тому, важливо оцінювати стан немовляти в цілому – його активність, апетит, настрій та самопочуття.
Негайного виклику бригади швидкої допомоги вимагає підвищення температури тіла вище 38 С у дитини молодше 3 місяців❗
А також, коли у грудничка з підвищенням температури з’явилися такі симптоми як:
▪️судоми
▪️напруга тіла
▪️закочування очей
▪️посмикування ручок і ніжок
▪️зміна відтінку шкіри
▪️важке дихання
▪️блювота чи пронос
▪️відсутність сечовипускання
▪️висип на шкірі
Головне, пам’ятайте, що малюків дуже легко як переохолодити, так і перегріти☝️
Це пов’язано з недостатньою зрілістю процесів терморегуляції. Тому уважно слідкуйте за температурою повітря в кімнаті, а також, кількістю та якістю його одягу.
Чекаємо на Вас в ” Аірмед” 💙
м. Одеса
вул. Космонавтів 11/13
☎️ +38 (095) 289 42 42
☎️ +38 (098) 289 42 42
☎️ +38 (063) 289 42 42
