Надія Олегівна дуже гарний педіатр! Саме для мене важливий дистанційний з’язок у будь-який час! І з нею це цілком можливо, як і з сімейним лікарем Іриною Іванівною! Дякую, що я знайшла гарних лікарів саме у вас.
Скористайтеся формою для запису на прийом
