Стояла на обліку по вагітності у лікаря Орлова В.В. Професійний і людяний, нічого зайвого не призначав, але водночас дуже уважний і турботливий. Інший персонал, який робив аналізи, узд і ктг теж професійні і уважні. Залишились лише гарні спогади. Дякую за роботу
Скористайтеся формою для запису на прийом
